LH55

Varenr: LH55
Pris: Ta kontakt

Reservedeler

LH55
Pos. Alt. Varenr Varenavn Pris  
1 C 8810.1013.3 OR 0 183,82 x 2,62 OR3725 37,15 kr  
2 0101.0007.0 Buss. porta cusc. sx LHINIZ-SH 3 281,00 kr  
3 0300.0001.0 Flangia blocc. buss. pres. LH-SH 1 032,84 kr  
4 C 8810.1013.2 OR 0 152,07 x 2,62 OR3600 26,44 kr  
5 8711.2115.2 Vite TCEI M 8x20 4,59 kr  
6 0634.0028.0 Cop. cusc. LH-SH 1 773,87 kr  
7 8711.3115.2 Vite TCEI M 12x25 7,65 kr  
8 0300.0002.0 Buss. pressione LH/N/Z-SH 2 252,75 kr  
9 8111.1101.7 Cusc/rul/2 cor/con. 22218CCK/C3 4 406,74 kr  
10 8711.2510.6 VTCEI M10x30 PG 8.8 (UNI5931) 11,05 kr  
11 8711.1515.3 VTCEl MO6x16 PG 8.8 Z (UNI5931) 3,74 kr  
12 0634.0098.0 Coperchio inferiore 312,80 kr  
13 C 8810.1032.0 OR Ø 266,07x5,35 81,26 kr  
16 8010.5301.2 Spia liv. olio G1 (HFTX-24) 134,89 kr  
17 B-C 8720.4300.2 Rondella alluminio Ø 1/2" 4,17 kr  
18 8010.5700.2 Tappo magnetico G1/2 (TMA-12) 286,11 kr  
19 0634.0100.0 Coperchio posteriore 3 009,00 kr  
20 C 8810.1024.5 OR Ø 355,2x3,53 87,46 kr  
21 0601.0048.0 Corpo pompa 35 045,50 kr  
22 C 8810.1011.6 OR 0 29,82 x 2,62 OR3118 4,17 kr  
23 8010.5402.7 Tappo riemp. G1 (TMDF-1) 124,87 kr  
24 8720.2600.3 Golfare M 16 143,23 kr  
25 0300.0022.0 Spessore golfare 20,40 kr  
26 8712.3230.9 Vite STEI M6x30 9,35 kr  
27 0634.0097.0 Coperchio superiore 263,50 kr  
29 0404.0007.0 Cop. estr. albero LH-SH 1 003,77 kr  
30 C 8810.8002.6 Paraolio "A" 0 55x75x10 87,46 kr  
31 8711.2110.5 VTCEI M08x30 PG 8.8 (UNIS931) 7,06 kr  
32 0634.0030.0 Cop. cusc. sx LH-SH 1 530,26 kr  
33 C 8810.1013.0 OR 0 94,92 x 2,62 OR3375 12,67 kr  
34 8111.0101.9 Cusc/rul/cil. NJ2211ECP/C3 1 711,81 kr  
35 0310.0002.0 Dist. cusc. LH/N/Z-SH (interno) 380,29 kr  
36 0310.0001.0 Dist. cusc. LH/N/Z-SH (esterno) 399,76 kr  
37 0610.0000.0 Buss. lubrificazione LH/N/Z-SH 541,03 kr  
38 0314.0000.0 Cono lubrificazione LH/N/Z-SH 693,01 kr  
39 8720.9701.3 Linquetta pignone 40,46 kr  
40 0520.0016.0 Pignone 218 R3,389 LH-SH 29 175,82 kr  
40 0520.0002.0 Pignone Z20 R2,95 LH-SH 29 175,82 kr  
40 0520.0005.0 Pignone Z19 R3,158 LH 27 786,50 kr  
41 0634.0031.0 Cop. cusc. dx LH-SH 1 530,26 kr  
42 0101.0008.0 Buss. porta cusc.dx LHIN/Z-SH 3 157,50 kr  
43 0520.0014.0 Corona el. sx Z61 R3,389 LH-SH 20 090,18 kr  
43 0520.0000.0 Corona el. sx Z59 R2,95 LH-SH 20 090,18 kr  
43 0520.0003.0 Corona el. sx Z60 R3,158 LH 19 133,50 kr  
44 C 8810.1000.3 OR Ø 8,73x1,78 4,59 kr  
45 0500.0006.0 Albero pompa LH/N/Z-SH 60 350,00 kr  
46 0520.0001.0 Corona el. dx Z59 R2,95 LH-SH 20 090,18 kr  
46 0520.0004.0 Corona el. dx Z60 R3,158 LH 19 133,50 kr  
46 0520.0015.0 Corona el. dx Z61 R3,389 LH-SH 20 090,18 kr  
47 0340.0000.0 Spina biella LHIN/Z-SH 297,50 kr  
48 0350.0007.0 Vite biella MS-MH-LH-SH 313,31 kr  
49 C 8720.6700.6 Rosetta sicurezza Ø 12 12,41 kr  
50 0233.0000.0 Bronz. testa biella LHIN/Z-SH 6 186,81 kr  
51 97618500 Spina cil. Ø8x18 UNI1707 23,80 kr  
52 2500.0003.0 Biefla completa LH/N/Z 12 352,97 kr  
53 2500.0107.0 Pistone completo LHIN/Z-SH 5 480,12 kr  
54 C 8721.4201.5 Spina elastica Ø 5x36 5,27 kr  
55 0710.0005.0 Spinotto 0 35 MH-LHIN/Z-SH 442,77 kr  
56 C 8810.8100.1 Par. pist. guida 0 35x47x7/8,5 214,88 kr  
57 C 8810.1012.8 OR 0 72,69 x 2,62 OR3287 9,01 kr  
58 0633.0010.0 Coperchio paraolio 1 348,10 kr  
59 0300.0007.0 Buss. paraspruzzi LH/NIZ-SH 883,41 kr  
60 0412.0001.0 Paraspruzzi LH/N/Z-SH 357,00 kr  
61 a 0242.0028.0 Pompante 0 55 LH-MH 4 784,40 kr  
61 a 0242.0026.0 Pompante 0 45 MH-LH 4 448,31 kr  
61 0242.0116.0 Pompante LH 60 integrale 8 364,00 kr  
61 0242.0114.0 Pompante LH 50 integrale 4 708,06 kr  
61 0242.0112.0 Pompante LH 40 integrale 4 641,60 kr  
61 a 0242.0029.0 Pompante 0 60 LH-MH 5 094,81 kr  
61 a 0242.0027.0 Pompante 0 50 LH-MH 4 752,44 kr  
61 a 0242.0025.0 Pompante 0 40 LH 4 042,86 kr  
61 0242.0115.0 Pompante LH 55 integrale 7 548,00 kr  
61 0242.0113.0 Pompante LH 45 integrale 4 696,08 kr  
62 A-C 8720.4000.4 Rondella Ø 14 — Spec. 8,16 kr  
63 a 8711.3551.4 VTCEI M14x100 PG A2 (UNI5931) 244,04 kr  
63 8711.3552.0 VTCEl M14x160 PG A2 (UNI5931) 381,99 kr  
64 2080.0523.0 Gruppo valy. MH-LHIN 18 130,25 kr  
65 8712.4535.6 VSTEI-B M10x20 PG Z 10,03 kr  
66 8711.3515.2 Vite TCEI M 14x40 33,32 kr  
67 0632.0004.0 Cop. valvole G1/4 LH 4 387,19 kr  
67 0632.0003.0 Cop. valvole chiuso MH-LH 4 387,19 kr  
68 B-C 8811.1200.3 Anello x OR (x OR 70x4) 101,24 kr  
69 B-C 8810.1125.2 OR070x4 18,95 kr  
70 0212.0028.0 Guida mand. MH-LH/N/Z 5 420,88 kr  
71 0902.0005.0 Molla valvola mandata MH-LHIN 70,55 kr  
72 0822.0006.0 Piattello mand. MH-LH/N 1 188,30 kr  
73 2050.0011.0 Sede mandata completa MH-LH/N / 3 416,15 kr  
74 B-C 8810.1116.8 OR072x3 14,62 kr  
75 B-C 8810.1116.1 OR056x3 13,85 kr  
76 0212.0026.0 Guida asp. MH-LHIN/Z 5 287,00 kr  
77 0902.0004.0 Molla asp. MH-LHIN 70,55 kr  
78 0822.0005.0 Piattello asp. MH-LH/N 1 188,30 kr  
79 0812.0006.0 Sede aspirazione MH-LHIN 1 602,17 kr  
80 C 8720.4130.0 Rondella rame Ø 1/4” 5,01 kr  
81 8212.0105.1 Tappo TE acciaio G1/4 Z 29,67 kr  
82 8711.5116.8 Vite TCEI M 20x160 163,37 kr  
83 0641.0020.0 Testata LH 29 220,45 kr  
84 0840.0001.0 Tappo TCEI G1/2 NK MS-MH-LH 91,63 kr  
85 A-C 8810.1125.3 OR072x4 18,95 kr  
86 0622.0013.0 Camicia 0 60 LH 5 204,63 kr  
86 0622.0011.0 Camicia 0 50 LH 5 204,63 kr  
86 0622.0009.0 Camicia 0 40 LH 5 400,39 kr  
86 0622.0012.0 Camicia 0 55 LH 5 204,63 kr  
86 0622.0010.0 Camicia 0 45 LH 5 400,39 kr  
87 0312.0023.0 ATG 0 60 MH-LH 1 041,68 kr  
87 0312.0021.0 ATG 0 50 MS-MH-LH 1 041,68 kr  
87 0312.0010.0 ATG 0 40 KL-AG-MS-LH 910,61 kr  
87 0312.0022.0 ATG 0 55 MS-MH-LH 1 041,68 kr  
87 0312.0011.0 ATG 0 45 KL-AG-MS-MH-LH 910,61 kr  
88 A-C 8810.2001.5 Guarn. press. D55x70x7,5 DM-5051 283,05 kr  
88 A-C 8810.2001.2 Gyrn. press. D45x60x7,5 DM-4051 165,16 kr  
88 A-C 8810.2001.6 Guarn. press. D60x76x8 DM-6010 381,65 kr  
88 A-C 8810.2001.4 Guarn. press. D50x65x7,5 DM-5008 228,65 kr  
88 A-C 8810.2001.1 Guarn. press. D40x56x8,5 DM-4018 284,75 kr  
89 0223.0024.0 Supp. guarn. O 55 LH 2 326,54 kr  
89 0223.0022.0 Supp. guarn. O 45 LH 2 306,30 kr  
89 0223.0025.0 Supp. guarn. O 60 LH 2 326,54 kr  
89 0223.0023.0 Supp. guarn. O 50 LH 2 306,30 kr  
89 0223.0021.0 Supp. guarn. O 40 LH 2 326,54 kr  
90 A-C 8810.6102.1 Raschiatore OMS-60 394,06 kr  
90 A-C 8810.6101.8 Raschiatore OMS-50 331,25 kr  
90 A-C 8810.6101.5 Raschiatore OMS-40 321,30 kr  
90 A-C 8810.6101.9 Raschiatore OMS-55 367,37 kr  
90 A-C 8810.6101.7 Raschiatore OMS-45 327,51 kr  
92 B-C 0105.0029.0 Anello per OR 373,49 kr  

 Alle priser er EKS. MVA / EKS. FRAKT.

 

Copyright 2003-2014 © Vest Kontakt AS 
Tlf: 52 81 10 00   E-post:    Internett: www.vestkontakt.no

Vest Kontakt AS tar forbehold mot feil i oppgitte priser/bilder.